Odalarınıza Tarz Katan Lambader Seçimi

Evlerinizi dekor aşamasında sizleri oldukça zorlayacağı açık bir gerçek. Hangi eşyayı nereye koysam hem sizi çok düşündürecek hem de bu odanın kullanışlılığı açısından ve daha güzel görünmesi açısından oldukça önem arz edecektir. Dolayısı ile de hangi lamba diyorsanız bizler kesinlikle hem dekor olarak kullanabileceğiniz hem de aydınlata olarak da kullanabileceğiniz lambaderlerden bahsetmek istiyoruz.

Elbette önemli olan evinizin dekoruna uygun olan bir lambader seçmeniz olacak. Daha sade, daha aşırı, daha doğal, daha parlak ya da sizler neyi seviyorsanız ve odanızın hangi tarzı var ise ona uygun alım yaparak daha göze güzel gelmesini sağlayabilirsiniz.

lambader

lambader

Otantik Lambader Modelleri

Otantik lambader modelleri genellikle odaya daha soft bir tarz katıyor.  Daha az loş bir ışık yayarak seçeceğiniz model tam sizi yansıtıyor olabilir. Etnik desenler ile süslenmiş bir lambader bulmanız bile oldukça kolay

El Ürünü Lambader Modelleri

Eğer lambader biraz daha tarz ve özel olsun diyorsanız o halde tasarım lambader modellerine göz atabilirsiniz. Özel yapım olan daha doğrusu el işçiliği ile yapılan lambederler hemen kendini belli ediyor olsa da fiyat olarak da hemen belli etmeye bayılıyorlar. Biraz daha yüksek fiyatlardan satışa çıkan bu lambaları kalite açısından da gözünüz kapalı olarak tercih edebilirsiniz.

lambader modelleri

lambader modelleri

Lambeder Kullanımı

Labeder kullanımları genellikle sade bir eşyanın yanında güzel duruyor. Örneğin tek bir berjerin yanına ya da iki koltuğun arasında ki boşluğa konularak kullanılabilir.

Yanıtla