Vakıfbank TarımKart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Tarımkart başvurusu, tarımsal üreticiler için oldukça fazla kolaylık sağlayan bol avantajlı bir karttır. Çiftçilere destek olmak için çıkarılan bu TarımKart anlık ihtiyaçlarınız için birebirdir. Pek çok ödeme kolaylığı sağlayan bu kartın başvurusunun nasıl yapılacağı merak edilir ve araştırılır. Peki Vakıfbank TarımKart başvurusu nasıl yapılır? Ve Vakıfbank TarımKart nedir? İnceleyelim.

Vakıfbank TarımKart Nedir?

Çiftçilere destek olmak, ansızın çıkan ihtiyaçlarını kolayca karşılamak için çıkarılan bu kart çiftçiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Vakıfbank TarımKart Nedir? Sorusuna, çiftçilerin nakit ihtiyacını karşılar, çiftçi alışverişlerinde indirimli faiz oranı sağlar, hesaba girdileri finanse eder cevabını verebiliriz.

TarımKart Avantajları Nelerdir?

Size ait olan TarımKart’ın geri ödeme tarihlerini hasat zamanınıza göre ayarlayabilirsiniz. 6 aya kadar faiz konulmayan tarımsal alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kart limiti miktarınca anlık nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Faturalarınız için kolay ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Aile üyelerine ek kart çıkarabilmek gibi daha pek çok Vakıfbank TarımKart avantajları bulunur.

Vakıfbank TarımKart Başvurusu

Pek çok avantajı bulunan Vakıfbank TarımKart başvurusu da oldukça kolaydır. Başvuru için kimlik kartınızı ve karta başvuruda bulunan kişinin tarımsal faaliyet yürüttüğüne dair belgeler gerekir. İsterseniz en yakınınızda bulunan Vakıfbank şubelerine giderek isterseniz de internet bankacılığı üzerinden kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca ATM’ler aracılığıyla da başvuru yapmanız mümkündür. Başvuru için bir diğer yöntem olarak TARIM yazıp T.C. kimlik numaranızı ve bir boşluk bırakıp doğum tarihinizi de girerek 5724’e SMS atabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus aralarında birer boşluk olması gerektiğidir. Aksi takdirde SMS geçersiz sayılır.

Vakıfbank TarımKart ile Hasat Zamanı Borç Ödeyin

Vakıfbank’ın TarımKart’ı ile fatura, alışveriş ve daha pek çok harcamalarınızın ödemesini hasat zamanınıza göre ayarlayarak ödemeleriniz için kolaylık sağlayabilirsiniz. Bunu elektrik, su, internet veya SGK primi gibi çeşitli ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz. Ayrıca hesap kesim tarihinde yalnızca asgari tutarı ödeyerek kart kullanımına devam edebilirsiniz. Bu sayede borçlarınız hasat zamanınıza ertelenecektir.

TarımKart Borç Sorgulama

TarımKart harcamalarınız sonrası güncel borcunuzu öğrenebilmek oldukça kolaydır. Borç sorgulama işlemleriniz için Vakıfbank ATM’lerini, Vakıfbank müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca TKBORC yazıp kartınızın son 6 hanesini de ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz. Yazdığınız bilgilerinizin aralarında birer tane boşluk bırakmayı unutmamalısınız. Bunlar haricinde internet bankacılığınızı kullanarak da TarımKart borcunuzu öğrenebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

Vakıfbank TarımKart İptali ve Çalıntı Bilgisi İçin

Çeşitli nedenlerden dolayı Vakıfbank Tarımkart’ınızı iptal ettirmek istiyorsanız bunu yalnızca Vakıfbank şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Kayıp kart başvurularınız için de aynı yöntemleri uygulamanız gerekir. Aksi halde diğer yollardan yapılan başvurular işleme alınmaz.
Vakıfbank TarımKart avantajlarından, TarımKart iptali ya da çalıntı bilgisinin nasıl yapılacağından ve Vakıfbank TarımKart başvurusunun nasıl yapılması gerektiğinden bahsettik.

Yanıtla