Kuvars Taşının Faydaları

Taşların gücüne inanıyorsanız o halde Kuvars taşını mutlaka duymuş olmalısınız. Pozitif enerji verdiğine inanılan Kuvars taşı özellikle hem dekor hem de enerji almak için evlerde sık sık kullanılıyor. Aslında ilk keşfi tedavi amaçlı olsa da yıllar için de özellikle etkileri ve özelliği bilindikçe evlere bir bir girmeye başladı.

kuvars

kuvars

Kuvars Taşının Faydaları

Kuvars taşının faydalarının en başında pozitifenerjisi geliyor. Kişiler onlara güç verdiğini ve yaşam dolu olduklarını iddia ediyorlar. Bunun yanı sıra ise negatif enerjiyi azaltmak ile görevli olan bu taşlar söylenenlere göre, cep telefonlarının ve akıllı cihazların yaptığı radyasyonu toplayarak daha sağlıklı bir yaşam sağlıyor.

Kuvars Taşı İle Dekorasyon

Birçok farklı marka kuvars taşını kullanarak dekoratif eşyalar hatta mutfak taşları, merdiven ya da zemin döşeme gibi alanlarda da bu taşı kullanarak isteyenlere kuvars taşını daha etkili kılmaya çalışmıştır. Elbette ne kadar doğdur ve kullananlar ne diyor bilemeyiz ama eğer sizler Kuvars taşını kullanıyorsanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

kuvars taşı

kuvars taşı

Pozitif Enerji

Eğer kendinizi çok yorgun hissediyorsanız, mutsuz ve agresif haddeliyorsanız Kuvars taşı size çok iyi gelecektir. Tabi yapmanız gereken taşın gerçekten kuvars taşlı olmasıdır. Piyasa da bu taşın adı altında birçok farklı taşlar da bulmak hiç zor olmasa gerek. Dolayısı ile güvenilir yerlerden almaya gayret ediniz ve hatta bilen birilerine göstererek emin olunuz.

Yanıtla