Kilo Almadan Tatil Yapmak Mümkün mü?

Tatiller bedeniniz ve ruhunuz için iyidir, ancak seyahatinizi sınırsız yeme ile ilişkilendirirseniz, şimdi düşüncenizi ayarlama zamanıdır. Kilo almadan tatil yapmak elbette mümkün. İşte, bol miktarda harika anılar ve fazla kilo olmayan bir tatilden nasıl geri döneceğinizin formülü:

tatil

tatil

Sağlıklı bir Yaşam Tarzı Olan Tatil Planı Yapın

  • Bu günlerde, sağlıklı yaşam aktiviteleri, yoga, dinlenme alanları ve diğer aktif tatil alternatifleri var. Spa bakımları, taze yemekler ve benzersiz fitness derslerine sahip bir merkezde, tracking yapın, eşsiz manzara eşliğinde bir bisiklet turuna katılın, tabii ki havuzdaki diyet atıştırmalıkları barına uğrayın.
  • Seyahat yerinize gelmeden önce, yerel restoranları araştırın ve sizin için en iyi seçenekleri bulun. Gerçekten menüleri okuyun, yemek isimleri yanı sıra tariflerini de araştırın. Bu şekilde, akşam yemeğine oturduğunuzda, neye sipariş vereceğinizi ve ne kadar kalori taşıdıklarını önceden bilebilirsiniz.
tatilde kilo

tatilde kilo

  • Kocaman yiyebilir büfelerden kaçının. Ama eğer kendinizi orada bulursanız, aldığınız fazla enerjiyi atmak için hemen harekete geçin; yürüyün, yüzün, merdiven çıkın, spor yapın, dans edin.
  • Yemek için belirli bir program varsa kalorilerinizi evde yiyebileceğiniz cips parçaları ya da çikolata gibi zayıflama düşmanı atıştırmalıklarla boşa harcamayın. Enfes yiyecekleri görüp de midenizde yer bırakmadığınıza çok üzülürsünüz.
  • Eğlenmek için seyahat ederken kesinlikle sıkı bir diyet yapmanız gerekmez. Tatil, zevkle ilgili ve yeni yerlerde yeni yemek çeşitlerini keyifle yiyebilirsiniz. Ancak küçük porsiyonlarda, tadını deneyimleyebileceğiniz bir miktarı tercih ederek.

Yanıtla