1 Haftada 3 Kilo Verin

Sonbahar mevsimine merdiven dayadığımız şu günlerde pek çok kadının başı fazla kiloları ile belada. Yazın cazibesi altında haddinden fazla yiyen, öğün atlayan ya da araya daha fazla öğün sıkıştıran bayanlar sonbahara kilolarından kurtularak girmek ve yeni mevsimin zarafetine şıklığı ve güzelliği ile katılmak istiyor. Bu noktada bayanların ihtiyacı olan şey sıkı bir diyet yapmak olacaktır.

diyet

diyet

Fazla Kilolardan Kurtulun

Eylül ayına bir şey kalmadı. Üstelik Kurban Bayramı’nın da geliyor olması bayanları korkutuyor. Çünkü Kurban Bayramı demek et demek, ziyaret demek, baklava ve bol bol yemek demek. Fakat öte yandan gelen yeni bir mevsim ve bir an önce kurtulmaları gereken fazla kiloları var. Yapmaları gereken şey de güzel bir diyet yapmak. İyi bir diyet programı ve tarifi hazırlayarak 7 gün içerisinde 3 kilo verebilirsiniz. Evet bir yanlışlık yok bu kadar kısa bir zaman diliminde 3 kilo verebilirsiniz. Bunun sırrı da karanfildir.

kilo vermek

kilo vermek

Karanfil fazla kiloların düşmanı, sağlığın baş tacı ve güzelliğin de esas ilacıdır. Karanfil ile yapacağınız karışımı düzenli olarak tüketmeniz halinde bir hafta içinde üç kilo vermeniz hiçte zor olmayacaktır. 1 adet çubuk tarçın ya da 1 çay kaşığı toz tarçın, 1 çorba kaşığı zencefil kökü, 2 bardak su ve olmazsa olmaz 1 çorba kaşığı karanfili karıştırın. Demlikte çay gibi demleyin.

Yanıtla