Kendi Renkli Nemlendiricinizi Yapın

Herhangi bir cilt tonu ile uyuşması için neredeyse sonsuz sayıda gölge oluşturan bazlardan farklı olarak, renkli nemlendiriciler sınırlı sayıda renk tonunda kalır ve pek çok alıcı, doğru olmayan bir renk seçmek zorundadır. Favori renklendiricinizi ve yüz nemlendiricinizi kullanarak kendi renkli nemlendirici tonunuzu hazır almak yerine, istediğiniz ürünü tam renk ve dokuyla uygulamanıza olanak tanır. Daha da önemlisi, bu işlem, cildinize ideal nemlendirici oranını ayarlamanızı sağlar.

krem

krem

Evinizde kendinizin yaratıcılığı ile ortaya çıkacak bir renkli BB krem tonu, tasarruf etmenize yardımcı olur, aynı zamanda cildinize uygun özelleştirilmiş bir ürün oluşturmanızı sağlar. UV ışınlarına karşı yüksek SPF nemlendirici ile karıştırın. Renk tonu ile nemlendirici yoğunluğu mu istiyorsunuz? Daha fazla nemlendirici kullanın ve nemlendirme için basit bir renk tonu ile temel oluşturun. İşte size özel basit renkli nemlendirici yapmanın ipuçları…

Kişiselleştirilmiş Renkli Nemlendirici Yapımı

Karıştırmaya hazır mısınız? Kullandığınız yüz nemlendiricisini ve en sevdiğiniz likit veya mineral toz fondöteni kullanın. Önce yüzünüzü kaplayacak kadar elinize birkaç damla nemlendirici koyun, ardından eşit miktarda fondöten ekleyin. İki ürünü birlikte karıştırın. Sonra elinizi veya makyaj süngerini kullanarak yüzünüze uygulayın. Daha fazla doygunluk tercih ederseniz, karışıma biraz fondöten ekleyin. Daha doğal bir görünüm için lütfen fondöteni abartmayın.

nemlendirici

nemlendirici

Cilt tonunuza uyan bir renk yaratamıyor musunuz? İki ya da üç fondöteni birkaç kere nemlendiricinize, sadece doğru tonu bulana kadar karıştırmayı deneyin. Bu kadar basit! İhtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel karışımı keşfettikten sonra, daha büyük miktarda nemlendirici karıştırmak için küçük cam kavanozlar veya plastik şişeler toplayın. Renkli nemlendiricinize birkaç damla güneş kremi eklemeyi unutmayın.

Yanıtla