Fonksiyonel Çamaşır Odası Dekorasyonu

Fonksiyonel çamaşır odası dekorasyonu günlük yaşamınızın hemen hemen bütün ihtiyaç duyduğunuz alanlar arasında adı geçmektedir. Yaşam alanınızdan pay vermeden fonksiyonun çamaşır odası dekorasyonu yaparak alanlarınızı korumuş olursunuz. Bazı dairelerin banyoları yeteri kadar büyük olmadığı için kirliler ve çamaşırlar için ekstra bir yere ihtiyaç duyulabilir. Doğru tasarlanmış ve evin ufak bir alanıyla sizleri bu zahmetten kurtarabilir.

Fonksiyonel çamaşır odası dekorasyonu yaparken öncelerinden yapılmış birkaç tane plana bakabilir ve yakından görebilirsiniz. Bu şekilde sizin evinizde eksik ya da fazlaları not alarak çalışacak olan mimarınız ya da firmalarla bunları daha iyi tasarlayabilirsiniz.

Kiler Ve Depoları Nasıl Değerlendirmeli?

Evinizin bir bölümünde kiler ve depoları nasıl değerlendirmeli bu halde tasarlanmış odalarınızın fonksiyonel çamaşır odası dekorasyonu yaparak değerlendirebilirsiniz. Bu alanları doğru dekorla sizleri çamaşır kalabalığından kurtarmış olur. Kiler bölümüne çamaşır yıkama kurutma ve Ütü işlemleri için harika bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Doğru Renkleri Kullanın

Çamaşır odası olarak kullanacağınız bu odaları genelde küçük olacağı için aydınlık renkler ve silinebilir renkler tercih edebilirsiniz. İçeride iş yaparken sizleri daraltmayacak koyu renklerden ve farklı kombinlerden uzak durmalısınız. Banyo dolaplarınızla odanın rengini birleyerek daha geniş bir alanmış gibi hissedebilirsiniz. Doğru renkleri kullanın ve geniş alandan görsel olarak faydalanabilirsiniz.

 Tasarıma Duvarları Dahil Edilmeli Mi?

Kiler ya da küçük depolardan oluşan çamaşır odasının duvarlarını da askılarla çamaşır kurutmak için kullanabilir ve verimli bir şekilde değerlendirmiş olursunuz. Özellikle çok yer kaplayacak olanlardan bir tanesi Ütü masası olan bu malzemeyi duvara montelenerek işiniz bittiğinizde kaldırmalı raylı bir sistem de dekorasyon yapabilirsiniz. Bu şekilde tasarıma duvarları dâhil etmeli mi sorularınızı yanıtlamış olduk.

  Çok Amaçlı Çok Gözlü Dolaplar

Çamaşır odanızda çok amaçlı dolapları kullanarak birden fazla deterjanlarınızı ve sütünüzü koyabileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Dolapların çekmecelerin bol olması ve alanların genişliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde daha fazla temizlik bezleri tuvalet havluları ve ufak tefek malzemelerinize de sığdıra bilirsiniz.

Ufak Okumuşlar Ne Şıklık Katın

Bambulardan ya da banyo çamaşır odaları için hem güzel kokan hem de farklı Solmayan çiçeklerle farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Fonksiyonel çamaşır odası dekorasyonu mu kendi sevdiğiniz ufak çiçeklerle güneş görmeden ölmeyecek bitkilerle yerinize daraltma da kullanabilirsiniz.

Yanıtla