Dekorasyonda Paletlerin Yeri

Dekorasyon trendleri içinde çokça gördüğümüz paletler farklı modellemeler ile ev, balkon, bahçe, mutfak, yatak odası gibi birçok alanda yaratılan farklılıklar ile yerini aldı. Kimi zaman yatak olarak gördüğümüz palet kimi zaman ise orta sehpa olarak karşımıza çıkıyor.

palet dekorasyon

palet dekorasyon

Paletler ile Yaratılabilecek Olan Kullanışlı Ürünler

Paletler ile yaratılan birçok ürün gün geçtikçe daha çok rastlanır oldu. Boya ve cilalama ile oldukça güzel dekorasyon ürünleri ve mobilyalarını yaratabilirsiniz.
Paletleri dilediğiniz bir renge boyayarak üstüne cila ya da eskitme yaparak oturma odanıza köşe takım yapmanız mümkün. Üstüne sünger ya da yastıklar ile oldukça şık bir bütünlük yaratabilirsiniz. Aynı uygulamayı koltuk ya da gene köşeli olarak balkonunuz içinde uygulamanız mümkün. Bunun yanı sıra balkon ya da oturma odanızda ihtiyacınız olan sehpa ya da masa ise pratik çözüm gene paletler ile geliyor.

paletler

paletler

Yatak odasında paletler ile yapılan yatak uygulaması üstüne yatak konularak oldukça farklı bir tasarım yaratılabiliyor.
Bunun yanı sıra dekorasyonunuz içinde kitaplık ya da raf alanı olarak da değerlendirebileceğiniz paletleri bahçenizde de farklı birçok tasarımlarda değerlendirebilirsiniz. Çiçeklerinizi yerleştireceğiniz raf, masa, oturma alanı da tasarımlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ayakkabılık, askılık, TV ünitesi, çalışma masası gibi daha birçok fikir ile evinize yenilik katabilirsiniz. Oldukça uygun fiyat ile yapacağınız bu yenilik son derece de modern bir dokunuş katacaktır.

Yanıtla