Daha Kalın Kaşlar Ve Daha Yoğun Kirpikler İçin

Son zamanlarda kadınların genel ye daha kalın kaşlara sahip olmak istiyor ve bunun için güzellik salonlarından kaşları seyrek olanlar birçok işlem yaptırabiliyorlar. Buna ek olarak yine daha yoğun ve uzun kirpikler içinde serum ve benzeri uygulamalar kullanıyorlar. Kısacası kadınlar kalın kaş ve yoğun kirpiklere sahip olmak için birçok yönteme başvurabiliyor. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza bu hayalinize kavuşmak için bir öneri vermek istedik.

kaş

kaş

Kaş Ve Kirpikleri Bu Serumla Besleyin

Eğer sizde daha gür kaş ve kirpiklere ulaşmak isterseniz bunu doğal yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz. Her evde bulunabilen ilaç ve malzemeler ile doğal bir serum hazırlamak mümkün. Peki nasıl? Evde kendiniz doğal yollarla hazırlayabileceğiniz kalın kaş ve kirpik serumu için gerekli malzemeler aloe vera jeli, organik Hint yağı ve son olarak E vitamini kapsülüdür.

kirpik

kirpik

Önce bir kap ayarlayın. Bu kap içerisine bir çay kaşığı aloe vera jeli ekleyin. Daha sonra iki çay kaşığı Hint yağını ve 2 adet E vitamini kapsülünü de ekleyip 3 malzemeyi birbiriyle iyice harmanlayın. Hazırladığımız bu serumu kulak çubuğu yardımı ile üç gece boyunca kirpiklerinize ve kaşlarınıza sürün.

Yanıtla