2017’de Kışının Makyaj Trendleri

Bayanların geneli makyaj yapmaktan asla vazgeçmez. Kimisi için olmazsa olmaz haline gelen makyaj özellikle de genç hanımların trendleri ile beraber takip ettiği bir şeydir. Peki bu kış nasıl bir makyaj trendi var. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için bu kışın makyaj trednleri hakkında bazı bilgiler vermek istedik.

kış makyajı

kış makyajı

Makyajınız İle Göz Kamaştırın

Bu sene daha çok belirgin kaşlar moda. Eğer seyrek kaşlarınız varsa kaş kalemi edinmelisiniz. Ayrıca geçen yıllarda trend olan buğulu göz makyajını bu kış da çok göreceğiz. Göz kapaklarınızı iki zıt renk ile öne çıkarabilirsiniz. Bir diğer trend ise belirgin ve dolgun elmacık kemikleri. Yanaklarınızda pembenin tonlarını daha sık tercih etmelisiniz. Yine şeftali tonları da sıklıkla tercih edilecek.

kış aylarının makyaj trendleri

kış aylarının makyaj trendleri

Bu sene dudaklarda daha çok pastel renkler kullanılacak ve özellikle de genç kadınlar ruju mat tercih edecekler. Mat dudaklar bu kış çok moda.. ayrıca kirpikleri de unutmamak gerekir. Bu noktada tavsiyemiz dogunlaştıran rimellerden kullanmanız olacak. Rimeli birkaç kat uygulayın ve öne çıkarın.

Yanıtla