Spor Giyinmenin Püf Noktaları

Herkesin kendince bir giyim tarzı var ve bazılarımız bohem, bazılarımız modern, bazılarımız klasik bazılarımız ise şartlar ne olursa spor giyinmeyi tercih ediyor ama her giyim tarzının olduğu gibi spor giyinmenin de kendince püf noktaları var eğer onları bilip, uygularsanız nereye giderseniz gidin son derece güzel görüneceğiniz kesin.

spor ayakkabı

spor ayakkabı

Gelin işin püf noktaları neler hep birlikte bakalım:

İşte O Noktalar

  • Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, kendinizi şartlamamalısınız. Yani ben spor giyiniyorum diye her zaman spor giyineceksiniz diye bir kural yok. Yaşam bu sonuçta her an yıldızlar alemine kayabiliriz o yüzden de kendinizi kasmadan canınız o gün spor takılmak istemiyorsa takılmayın.
  • Spor giyinmeyi tercih eden biri iseniz o zaman nasıl diğer kıyafetleriniz de renklere özen gösteriyorsanız spor giyimde de özen göstermelisiniz. Ama spor giyinmenin püf noktası olarak her zaman canlı renkleri tercih edin bu şekilde hareketli ve enerjik kişiliğinizi ön plana çıkararak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
spor giyim

spor giyim

  • Gelelim ayakkabı noktasına, son yıllarda da ortaya çıkan trendlere bakıldığında da görüleceği üzere spor giyinenler illa spor ayakkabı giyecek diye bir kural yok. O yüzden abartıya kaçmadan, casual ayakkabıları, espadril ve babetleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Eğer saat kullanıyor iseniz saat seçimini de özen göstermelisiniz zira spor giyinenler dijital olmayan ama yine abartıdan uzak pek çok modeli tercih ederek rahatlıkla kullanabilir.
  • Son olarak parfümlerde ise hafif ve fresh kokuları tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Yanıtla