Pançonun Altına Ne Giyilir

Pançonun Altına Ne Giyilir?

Sonbahar ve kış aylarında kadınlar tarafından en çok tercih edilen dış giyim kategorisinde yer alan pançolar, her kesim, her boy ve her renk bulmanız çok kolay. Hem kıyafetlerinize ayrı bir hava katıyor hem de gayet şık ve rahat duruyor. Panço giyerken dikkat etmeniz gereken unsurlar da vardır. Panço ile yapacağınız kombinlerde kesinlikle uyumlu renkler ile kombinlemelisiniz. Peki, pançonun altına ne giyilir?

Pançolar genellikle bol bir yapıya sahip olduğu için altına rahatlıkla kumaş pantolon tercih edebilirsiniz. Bir kadın için en önemli şeylerden biri rahatlıktır. Hem kumaş pantolon ile şık görünecek hem de rahat olacaksınız. Moda için önemli bir yere sahip olan pançoyu tercih ederken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Tercih edeceğiniz pançonun boyu dizinizde ya da dizinizin biraz altında olursa kumaş pantolon ile daha güzel bir uyum sağlayacaktır.

Bilekte Biten ​​​​​Tayt

Eğer zayıfsanız Panço ile yapacağınız kombinlerinizde bir diğer tercih edebileceğiniz parça bilekte biten tayttır. Panço yapısı gereği bol bir parça olduğu için altına rahatlıkla tayt giyebilirsiniz. Buradaki önemli nokta pançonuza uygun bir tayt seçmek olacaktır. Tayt bilekte bitmeli, fazla uzun ya da kısa olmamalı. Altına tayt tercih ederken çizmede tercih edebilirsiniz. Tayt dar olduğu için çizme ile müthiş bir uyum sağlayacaktır. Kombin oluştururken hafif bir makyaj ile tamamlayabilirsiniz. Hem kombininizle  bir bütün olacak hem de yüzünüzdeki kusurları kapatacaktır.

​​​​​​Salaş Etek 

​​​​​​Panço ile yapacağınız kombinlerde bir diğer tercih edebileceğiniz parça bol, salaş ve uzun eteklerdir. Panço bol olduğu için altına rahatlıkla salaş bir etek tercih edebilirsiniz. Alakasız renkler tercih edilmemeli, renk uyumuna dikkat edilmeli.

Mini Etek

Mini şeyler giymeyi seviyorsanız, pançonun altına da tercih edebilirsiniz. Pançonun salaşlığı ve mini eteğin şıklığı ile güzel bir uyum sağlanacaktır. İsterseniz deri etek isterseniz de mini kadife bir etek tercih edebilirsiniz. Buradaki önemli nokta birbirini tamamlayacak renkler tercih edilmesi olacaktır. Pançonuzun altına mini etek tercih edecekseniz, eteğin boyu dizinizin biraz yukarısında olmalı. Böylece kombiniz tamamlanmış olacaktır.

​​​​​​​​​​​​

 

Yanıtla