Beyaz Kotu Nasıl Kombinleriz?

Diğer renkteki kotların aksine oldukça hoş bir görüntü oluşturan beyaz kot ile pek çok kombin uygulayabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde sıklıkla tercih edilen beyaz kot için gündüz ve akşam farklı kombinler uygulayarak daha şık görünebilirsiniz. Beyaz kot ile sportif bir kombin elde etmek için renkli ya da desenli bir tişört seçebilirsiniz. Bunu takacağınız bir sırt çantası ile tamamlayabilirsiniz.

beyaz kot

beyaz kot

Eğer klasik bir görünüm elde edilmek isteniyor ise beyaz gömleğin yanına en iyi gömlek gidecektir. Şifon modelde bir gömlek ve topuklu ayakkabı ile birlikte kotunuzu en güzel şekilde kombinlemiş olacaksınız. Beyaz kot her renkle bir uyum içerisindedir bu sebeple giysi üstüne aksesuar ile tamamlanmış olacaksınız. Yine aynı şekilde beyaz kot üzerine şık bir bluz tercih edilebilir. Altına giyilecek düz ayakkabılar ile beyaz kot kombinini tamamlayabilirsiniz.

kot kombini

kot kombini

Özel Günlerde Şık Olmak İsteyenler İçin

Erkeklerde ise gündüz saatlerinde spor bir gömlek tişört veya atlet ile güzel bir uyum yakalanabilir. Altına spor ayakkabı veya sandalet ile oldukça hoş bir kombin elde edilebilir. Gece dışarı çıkılacak ise klasik bir üst giysi ile Oxford tipi ayakkabılar sayesinde kombini güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bayanlar kadar erkeklerin de tercih ettiği beyaz kot özellikle bahar ve yaz aylarında vazgeçilmez bir tercihtir. Bu nedenle uygun bir kombin ile rahatlıkla tamamlanabilir.

Yanıtla