Mutfak Dekorasyonunda Tasarımın 3 Renk Sırrı

Mutfaktaki en dikkat çekici değişikliklerin bazıları duvarları içeriyor. Fakat duvarların ne yazık ki göz ardı edilmesine bırakıldığı halde, çoğu mutfak dekorasyonu aletler, tezgâh üstleri ve pişirme aletleri üzerine yerleştirilir. Mutfak duvar dekorunuzu kolay fakat tasarıma duyarlı değişikliklerle güncellemek büyük bir görsel etki yaratacaktır. Renk, bir mutfağı güncellemek için en hızlı ve en ucuz yollardan biridir, ancak harika renkli mutfaklar kazayla olmaz. Sır üç renk paletinde:

  1. Mevcut mutfak rengi: Bu, tezgâhın veya dolapların rengi olabilir. Değiştirme şansınız varsa oldukça radikal bir değişiklik yapabilirsiniz.
  2. Seçiminiz için nötr renkler: Tezgâh veya dolapların rengini tamamlayan yeni duvar rengi için mutfak arka planı olarak kullanılır.
  3. Mutfağınızı benzersiz kılan renk: Genellikle renklerinizle işbirliği yapan cesur ve beklenmedik bir renktir. Mutfağınıza popülerlik oluşturur. Bar tabureleri, vazolar veya tencere gibi aksesuarlar için bir imaj parçası olarak kullanın.

Mükemmel üç renk paletini bulmanın en iyi yolu, istediğiniz tonlarda boya renk örnekleri yakalamak ve kombinasyondan memnun kalana kadar onları en beğendiğiniz şekilde eşleştirmektir. Üç renk paletini gördüğünüzde, aksesuar alışverişinde kullanışlı bir şeylere yer verin.

Kişiliğinizi kullanarak mutfağınızı renklendirin. Galeri duvar koleksiyonları, tasarımcılar ve dergilerle popülerdir çünkü eşsiz oldukları ve sıradan bir mutfak duvarını ilginç hale getirdikleri anlamına gelir. En sevdiğiniz nesneleri bir araya getirin ve bunları mutfak duvar dekoru olarak kullanın.

Yanıtla