Çanta Seçerken Dikkat!

Kadınların genelinin en çok kullandığı aksesuarlardan bir tanesi çantadır. Yediden yetmişe birçok kadının gardırobunda farklı tarzı modellerde çantalar bulur. Peki çanta satın alırken nelere dikkat etmek gerekir? İşte tam da bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza çanta satın alırken nelere dikkat etmek gerektiğine dair bazı bilgiler vereceğiz.

çanta

çanta

Yaşma Tarzınıza Göre Çanta Seçin

Eğer tempolu ve hareketli bir hayata sahipseniz sürekli bir koşuşturmaca içinde iseniz mutlaka çanta seçerken büyük geniş olan bir ürün tercih etmemiz gerekir. Çünkü bir çok eşya içine sığdırmanız gerekebilir. Ayrıca kulpunun omzunuza zarar vermeyecek şekilde olmasına dikkat ediniz. Yani dayanıklı malzemeden yapılmalı. Bu nedenle de marka ürün tercih etmenizi tavsiye ederiz.

çanta seçimi

çanta seçimi

Peki erkekler nasıl çanta seçmelidir. Erkekler kadınlara göre çok fazla eşya taşımazlar. Bu yüzden kibar olan sadece telefonların anahtarlarını ve cüzdanlarını koyabilecek deri, küçük çantalar tercih edebilirler. Yine onlar daha mutlaka ve mutlaka çantanın materyalini özen göstermelidir. Ayrıca eğer işiniz gereği yanınızda dosya, evrak benzeri kağıt bulunduruyorsanız. Buna göre bir çanta edinmenizi öneririz.

Yanıtla