Bu Yılın En Moda Kaban Modelleri

Bu yıl kaban modelleri hem farklı tarzı ile hem de fiyatları ile oldukça ilgi uyandırıyor. Birçok marka bu yıl hiç olmadığı kadar kaban modellerini alıcıları ile buluşturuyor. Daha önce sadece birkaç model çalışan firmalarda bugün neredeyse 20’ye kadar hatta daha fazla sayıya ulaşan yeni sezon kaban modelleri var. Elbette bunların çoğu fiyat konusunda kişiyi biraz zorlayabilir. Bizler yine fiyatı bir kenara bırakalım ve moda kaban modellerine bir göz atalım. İçinde beğeneceğiniz birçok farklı model yer alıyor olacak.

kaşe kaban

kaşe kaban

Ekose Kaban Modelleri

Bu yılın olmazsa olması ekose kaban modelleri. Çizgili olarak ön plana çıkan kaban modelleri daha çok klasik çizgileri seven kadınlar için uygun olabilir. Genel olarak uzun tasarlanan bu kaban modelleri kış ayında büyük bir kurtarıcı oluyor.

Kürklü Kaban Modelleri

Bu yıl kürklü kaban modelleri de ön planda kürk diyorsak gerçek kürk değil elbette. Yapay kürkler bu yıl kaban modellerinde yerini aldı. Yine uzun kabanları bu modelde rahatlıkla görebilirsiniz.

maxi kaban

maxi kaban

Kaşe Kaban Modelleri

Tercihini kaşe tarzından yapanlar bu yıl yine çok şanslı çünkü oldukça fazla model ve özellikle de renkler bulunmaktadır. Bu yıl zaten genel olarak kabanlarda aşırı bir renklenme var. Daha önce sadece ana renklerde çıkan kabanlar artık yerini sarı ya da pembe rengine bile bırakmış.

Yanıtla