Yeni İş Tebriği için Çiçek Göndermenin Püf Noktaları

Yeni iş tebriği ya da terfi gibi durumlarda çiçek gönderimi artık adet haline geldi. Özellikle online çiçekçilik hizmetleri ile bu adeti gerçekleştirmek daha kolaylaştı. Kütahya Çiçekçi yeni iş tebriği ya da terfi durumlarında gönderiminize uygun olan çiçek çeşitlerini bulabileceğiniz bir adrestir. Yeni iş ya da terfilerde gönderilecek olan çiçek seçiminde bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir.

Çiçek Gönderiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Yeni iş ya da terfi için özellikle ofis ortamlarına gönderilecek olan çiçeklerin seçiminde dikkat edilmesi gerekir. Ofis alanları genel kullanım için uygun olup ekstra eşyalara pek yer açılamayan bir alandır.

Gönderdiğiniz çiçeğin çok büyük olması ya da aşırı şaşalı bir görüntüye sahip olması arkadaşınızı sıkıntıya düşürebilir. Bunun yanı sıra çiçek gönderiminde aşırı koku veren çiçek seçimine de yer açmamanız tavsiye edilir.

gokkusagi-gulu-kutahya

Küçük ofis alanlarında bu koku aşırı gelerek rahatsızlık verebilir.  Ofis alanlarına yapacağınız yeni iş ya da terfi çiçeğinizde yapay çiçek ya da buket çiçek seçeneklerinden ziyade saksı çiçeğine yer vermeniz daha doğru olacaktır.

Yapay çiçek zaman içinde tüm ofisin tozunu alırken buket çiçek için ise vazonun bulunmaması sıkıntı yaratabilir.

Özellikle bürolara gönderilecek olan saksı çiçek seçiminde büyük yapraklı çiçeklerin yanı sıra orkidelere yer verilebilir. Kütahya Çiçekçi saksı çiçek çeşitlerine göz atarak sizler de uygun seçimler yapabilirsiniz.

Yanıtla