Şakak Dolgusu ile Genç Görünüm

Günümüzde pek çok kişi genç ve güzel görünmek için bazı işlemler yaptırabiliyorlar. Özellikle de kadınlar da yaşın ilerlemesiyle birlikte yüzde yaşlanmalar meydana gelebilir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte yüzde sarkmalar ve istenmeyen görüntüler ortaya çıkar. Bu görüntülerden kurtulabilmek için dolgu işlemi en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir.

Yaşın ilerlemesiyle birlikte yüz doğal dolgunluğunu kaybedebilir. Böyle durumlarda dışarıdan yapılan bir işlemle yüze dolgu uygulanır. Özellikle de şakak bölgelerinde oluşacak olan dolgunluk kayıpları yüzde yaşlı bir görünüme sebep olur.

Şakak Dolgusu

Şakak dolgusu sayesinde yüzümüzü eski haline ve görünümüne geri getirebilirsiniz. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde herhangi bir ağrı ve acı hissetmeden yüzümüze yapılacak olan bu dolgu işleme daha genç ve güzel bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Şakak Dolgusu Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüzün daha genç ve güzel görünmesi için uygulanacak olan dolgu işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktalardan bir tanesi uygulanacak olan dolgu malzemesinin kalitesidir. Kaliteli bir dolgu malzemesi yüzde uygulanan işlemin sonuç vermesini arttırır.

Gözle görülür bir değişim sağlamak istiyorsanız dolgu malzemesinin kalitesinden emin olmalısınız. Ayrıca dolgu yaptırmadan önce cildinizde herhangi bir enfeksiyonun olmadığına emin olmalısınız. Durumda herhangi bir dolgu işlemi yapılamaz. Ayrıca damar tıkanıklığı kalp hastalığı şeker hastalığı veya alerjisi bulunan kişilerde dolgu yaptırmamalıdır.

Şakak Dolgusu İşlemimiz

Özellikle kadınlar tarafından yaşın ilerlemesine birlikte sıklık ve tercih edilen bu dolgu türü oldukça kolay ve kısa sürede uygulanan bir işlemdir. İşlem sırasında ince uçlu enjektörler kullanılır ve bu sayede herhangi bir acı hissetmezsiniz.

Dolgu şakak bölgesine ince uçlu enjektörler tarafından enjekte edilir ve bir iki gün içerisinde yüzünüzde tam anlamı ile iyileşme görülür. Ancak uygulamanın hemen ardından yüzde şişme veya morluk hafif düzeyde olabilir.

Böyle durumlarda müdahale etmenize gerek yoktur. İşlem uygulandıktan hemen sonra evinize gidebilirsiniz ve normal günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Dolgu hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler https://tugbadindar.com/hizmetler/sakak-dolgusu web sitemizi ziyaret edebilirler.

Yanıtla