Paslanmaz Boru Fiyatları

304 kalite paslanmaz boru ürünü, paslanmaz boru çeşitleri içerisinden en yaygın olarak tercih edilen üründür. Paslanmaz borular sınıflarına göre kalite numaralarına ayrıştırılmışlardır. 304 kalite olarak belirtilen numara ise bu paslan borunun kalite değerini ifade eder. 304 kalite paslanmaz boru fiyatları borunun dış çapına ve et kalınlığına göre değişebilmektedir. Karaca Paslanmaz sitesinde en uygun fiyatlarla satıldığı için sektörde en çok tercih edilen sitelerden birisidir.

paslanmaz boru

304 Kalite Paslanmaz Borusunun Özellikleri

304 kalite paslanmaz borunun en önemli özelliği yüksek korozyon direncine sahip olmasıdır. Yüksek korozyon direnci sayesinde aşınmalara ve korozyonlara karşı oldukça sağlam bir yapıdadır. Bu sayede aşındırıcı seviyedeki kimyasal maddelerden korunabilmektedir. Bundan dolayı kimyasal maddelerin kullanıldığı sektörlerde sıklıkla 304 kalite paslanmaz boru tercih edilir. Diğer bir önemli özelliği ısıya karşı dayanıklı bir yapıda olmasıdır. Endüstriyel alanlarda sıcak su veya su buharı sıkça kullanılır ve malzemeleri önemli derecede etkiler. 304 kalite paslanmaz boru 850 derece sıcaklığa kadar dayanıklı olduğu için endüstriyel alanda kullanıma gayet uygun bir seviyededir. Tabi bunun yanında evlerde de kullanılabilir.

304 kalite paslanmaz borular kolayca kaynak yapılabilir yapıdadırlar. Paslanmaz boru tedarik edileceğinde en çok aranan özelliklerden birisi budur. Çok yüksek kaynak yoğunluğuna sahip olunmadığı koşullarda kalite olarak bu paslanmaz boru tercih edilebilir. Bunun yanı sıra 304 kalite paslanmaz borular dövülebilirlik oranı da orta derecede olan ürünlerdir. 304 paslanmaz borular çok yüksek dövme gerektirmeyen hemen her sektörde rahat bir şekilde kullanılabilir.

Paslanmaz Boru Fiyatları

Paslanmaz boru fiyatları kalitesine, dış çapına ve et kalınlığına göre değişken bir yapıya sahiptir. Karaca Paslanmaz bu sektörde hemen hemen en uygun fiyatlara sahip internet sitelerinden birisidir. Minimum 8 mm dış çaptan başlayarak 609,6 mm’ye kadar 50’ye yakın dış çapta paslanmaz boru satışı yapmaktadır. Bunun yanı sıra satışı yapılan paslanmaz boruların et kalınlığı da 1 mm’den başlayarak 8 mm’ye kadar devam etmektedir. İhtiyaç olan ölçüye göre paslanmaz boru fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.karacapaslanmaz.com/304-paslanmaz-boru-fiyatlari sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yanıtla