As Çiçek Evi Gül Tasarımları

Sevginin Çiçek Hali

Romantik bir armağan arayışında ilk tercih edilenlerden biridir güller. Güzel ve eşsiz kokuları yanı sıra renkleriyle de birçok şeyi ifade ederler. Adeta aşkın bir timsali olarak karşımıza çıkarlar. Buket olarak ya da saksıda özenle hazırlanan gül tasarımları, solmayan cinsleriyle kutuda da bulunabilir. Papatyalar, lilyumlar, ya da henüz açmaya yeni hazırlanan goncalar ile çeşitlendirilerek sunum yapılabilir.

Yanınızda ki Huzur

Rengarenk taç yapraklarıyla göz kamaştıran güller; kırmızı, pembe olarak rövaçta olsa da özel olarak yetiştirildiklerinde gül tasarımları yapılırken mavi, sarı, turuncu ve siyah olanları da kullanılır. Bahçelerde çok sık görülüyor olsa bile, evlerde ve ofislerde de kolayca bakılabilirler. Muazzam kokularıyla ve görselliğiyle onları bulunduğunuz yerde her an yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz Özel olarak hazırlanan gül tasarımları ile evinizde ve ofisinizde dikkatler hep onların üzerinde olacak.

Güllerin Bakımı

Diğer bitkilere nazaran gül, naif yapıda bir çiçektir. Kış aylarında bahçede yetiştiriliyorsa solar ve yaprak dökerler. Evde bakımı yapılıyor ise soğuktan korunmalıdırlar. Yaz aylarında ise doğrudan güneş ışığı aldıklarında solma, kuruma ve çürüme gerçekleşebilir. Bu gibi durumları önlemek için, eğer bahçeye ekilecekse gölgede kalacak yerler tercih edilebilir. Ev ve ofislerde hediye amacıyla bulunan gül tasarımları az ışık alan yerlerde bulunmalıdır. Bu sayede daha canlı ve taze kalmaları sağlanabilir.

Özel Günler İçin Özel Bir Seçim
Doğum günlerinde iyi dileklerinizin yanına yakışan en güzel hediye özenle sevdikleriniz için hazırlanan bir buket güldür. Bu amaca hizmet eden ascicek.com ekibi her anınızda sizinle. Özenle ve profesyonel olarak hazırladıkları gül tasarımları ile hem sizin hem de sevdiklerinizin gönlünde taht kuracaklar. Hazır olarak sundukları seçeneklerin yanında, isteğiniz doğrultusunda da sundukları özel aranjmanlarıyla sevdiklerinizin yüzünde tebessüm olacaklar.

Yanıtla