Liv Marmara Projesi Nedir?

Gündelik hayatta ulaşım sıkıntısı çeken ve trafik ile mücadele eden kişiler için yeni yaşam alanlarına yönelmek bir öncelik. Liv Marmara ile İstanbul’un trafik ve ulaşım derdine son geliyor. Büyük şehirlerde özellikle İstanbul gibi illerde yaşayanlar şehrin sıkıntısını yok etmek için kendilerine yeni çözümler arıyor. Bu çözümler içinde insanların aradığı huzur, eğlence, doğa yaşamı bir arada bulunuyor. Şehrin olumsuzluklarını yok eden proje çalışmaları sayesinde trafik sorunlarıyla uğraşmaya da gerek kalmıyor.

Liv Marmara Projesinin İnsanlara Kazandıracakları Nelerdir?

Liv Yapı, konut alanındaki tecrübelerini Liv Marmara projesiyle Beylikdüzü’nde hayata geçiriyor. İddialı ve görsel mimari tasarımıyla dikkatleri çeken projede hane sakinlerine büyük imkanlar sunuluyor. Dışarı çıkmanıza gerek kalmadan ve İstanbul’un yoğun trafiğine takılmadan istediğiniz eğlenceyi tek bir mekanda bulabilirsiniz. Gürültü, ses ve kaostan bunalan İstanbul halkına özel hazırlanan Liv Marmara projesi içinde oyun merkezi, sinema odası, sağlıklı yaşam merkezleri gibi binlerce aktivite bulunuyor.

livmarmara

Liv Marmara Projesinin Avantajları Nelerdir?

Liv Marmara projesinin genel özelliği dairelerin tümünde özel peyzaj kullanılması ve deniz manzaralı olmasıdır. Uygun bir kira ile oldukça büyük fırsata taksit taksit ödeyerek kavuşabilirsiniz. Peşin fiyatlar ile ödeme yaptığınız takdirde %10’luk bir indirim ile projeden yararlanırsınız. Hayatınıza yeni bir yön çizecek projede yer alarak ileriye dönük karlı yatırıma da imza atarsınız.

Yanıtla